Profesjonalizm i doświadczenie. O Spółce Espondi.

Firma Espondi Sp. z o.o. powstała z inicjatywy specjalistów pragnących wdrożyć wieloletnie wyniki prac badawczo-rozwojowych z zakresu rozwiązań multimedialnych dla branży turystyczno-hotelarskiej. Głównym jej produktem jest system Hotel 360° wprowadzający ideę self-service. Dzięki niemu gość hotelowy, nie wychodząc z pokoju, zamawia usługi oferowane przez hotel. Wystarczy aplikacja zainstalowana na smartfonie lub tablecie będącym na wyposażeniu pokoju. Jest to nie tylko wygoda dla gościa hotelowego, ale także skuteczne narzędzie do optymalizacji kosztów pracy recepcji.

 

System Hotel 360° otwiera nowy, szybszy kanał komunikacyjny pomiędzy gościem a obsługą hotelu, jego ofertą i ofertą otoczenia. System wykorzystuje nowoczesne technologie oparte na urządzeniach mobilnych i rozwiązaniach chmurowych. Został zaprojektowany przez ekspertów od architektury informacji i interfejsu użytkownika. System działa w wybranej wersji językowej, a główne jego moduły to:

Hotel 360°Concierge - aplikacja na tablety będące na wyposażeniu pokoju hotelowego, za pomocą których gość może skorzystać z kompleksowej oferty hotelu, a także zamawiać i rezerwować usługi hotelowe bezpośrednio z aplikacji na tablecie;

Hotel 360°Mobile - mobilna aplikacja dla gości hotelu, dostępna na smartfony i pełniąca rolę kolejnego kanału komunikacyjnego z byłymi i z potencjalnymi klientami hotelu. Za jej pomocą hotel może komunikować się z gośćmi i oferować im możliwość dokonywania bezpośredniej rezerwacji pokoi w hotelu z poziomu aplikacji oraz przygotowywać dla nich spersonalizowane oferty promocyjne. Aplikacja jest doskonałym narzędziem do budowy systemu lojalnościowego hotelu lub uatrakcyjnienia już istniejącego. Nieodzownym elementem jest obniżenie kosztów operacyjnych hotelu związanych m.in. z prowizjami dla portali internetowych.

Firma Espondi Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe wdrożenie, szkolenie personelu oraz wsparcie marketingowe dla uzyskania jak najlepszych efektów funkcjonowania systemu oraz aplikacji.

System Hotel 360° znalazł się na liście 41 najbardziej innowacyjnych polskich rozwiązań z zakresu wysokiej i średniowysokiej techniki rekomendowanych w październiku 2015 roku do dofinasowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu GO_GLOBAL.PL - Zwiększenie skali komercjalizacji na rynkach światowych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych polskich firm.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku hotelarskiego oraz chęcią zdobywania cennych doświadczeń firma Espondi dołączyła do grona członków IGHP w sierpniu 2016 r.

NASZ ZESPÓŁ :

Radosław Noga

Radosław Noga


Członek Zarządu


Związany z rynkiem IT od ponad 15 lat. Zdobywał doświadczenie w zespołach sprzedaży w firmach i korporacjach będących liderami branży IT w Polsce, m.in. Simple, Comp Rzeszów, Asseco Poland i Onagra. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiadaną wiedzę przekłada na tworzenie strategii rozwoju firmy oraz działalność operacyjną.

 

Doświadczenie:

  • Onagra – Prezes Zarządu
  • Asseco Busines Solutions – Dyrektor sprzedaży systemów ERP/Oddział Rzeszów
  • Asseco Poland – Manager zespołu sprzedaży systemów ERP
  • Comp Rzeszów – Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

DOCENILI NAS:

Espondi

GO_GLOBAL.PL 
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
System Hotel 360° znalazł się w gronie 41 najbardziej innowacyjych polskich rozwiązań z zakresu wysokiej techniki, dofinasowanych w ramach programu GO_GLOBAL.PL, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

WARSZAWA

Sienna 39 00-121 Warszawa

info@espondi.com

RZESZÓW

Piłsudskiego 3235-001 Rzeszów

info@espondi.com