Firma Espondi dostarcza hotelom wyspecjalizowane narzędzie, jakim jest aplikacja na tablety w pokojach hotelowych – Hotel360° Concierge Tablet, które pozwala na skuteczniejszą prezentację oferty dla gości. Aplikacja umożliwia zamawianie usług i rezerwację terminów, a w konsekwencji generuje wzrost sprzedaży usług hotelowych, takich jak: zabiegi SPA, kręgielnia, bilard, wypożyczalnia rowerów/nart itp.

System Hotel360

Z naszego rozwiązania korzystają między innymi takie obiekty jak: Norweska Dolina Family Resort & Wellness, Hotel Barczyzna Medical Spa czy Grand Hotel Boutique. Nasi dotychczasowi klienci, dzięki wdrożeniu naszego systemu, w zależności od posiadanej oferty odnotowują wzrost sprzedaży dodatkowych usług hotelowych w przedziale 20% - 50%.

Aby sprawdzić jak system Hotel360° może zwiększyć sprzedaż usług dodatkowych w Państwa Hotelu, zapraszamy do współpracy w ramach przygotowanej przez nas akcji pilotażowej. Dla hoteli, które zdecydują się na współpracę w ramach akcji, oferujemy pilotażowe uruchomienie systemu Hotel360° w obiekcie przez okres 3 miesięcy na specjalnych warunkach.

 

Tablet z aplikacją Hotel360


Akcja pilotażowa obejmuje:
 

– bezpłatne udostępnienie 10 tabletów marki Samsung dla pokoi typu premium/deluxe

– wdrożenie i uruchomienie systemu Hotel360° w Państwa Hotelu

– hosting systemu w bezpiecznej chmurze

– szkolenie z obsługi systemu Hotel360°

– comiesięczną analizę statystyk korzystania z systemu przez gości

– porównanie przychodów z pokojami bez tabletów


Opłata za miesiąc korzystania z systemu w ramach pilotażu dla 10 pokoi wynosi 240 zł netto

 

 

Zapytaj o możliwość pilotażowego wdrożenia systemu Hotel360° w Twoim Hotelu
Wyślij wiadomość

 

 

Tablet z aplikacją Hotel360